17 березня останній день реєстрації на ЗНО

17 березня останній день реєстрації на ЗНО

Завтра, 17 березня, останній день відправлення реєстраційних документів для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Дату подання документів визначають за відтиском штемпеля на поштовому конверті. Повідомили у прес-службі УЦОЯО.

Станом на 14 березня для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні  у Львівській області зареєстровано 12 162 особи.

Уже традиційно найбільше осіб виявило бажання скласти тести з української мови і літератури , історії України , математики . Четвертим за популярністю предметом залишається біологія , п’ятим – англійська мова .

Усунути причин відмови в реєстрації або внести зміни до персональних даних можна до 31 березня 2017 року. Порядок дій подано на сайті Українського центру.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top