17 березня останній день реєстрації на ЗНО

17 березня останній день реєстрації на ЗНО

Завтра, 17 березня, останній день відправлення реєстраційних документів для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Дату подання документів визначають за відтиском штемпеля на поштовому конверті. Повідомили у прес-службі УЦОЯО.

Станом на 14 березня для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні  у Львівській області зареєстровано 12 162 особи.

Уже традиційно найбільше осіб виявило бажання скласти тести з української мови і літератури , історії України , математики . Четвертим за популярністю предметом залишається біологія , п’ятим – англійська мова .

Усунути причин відмови в реєстрації або внести зміни до персональних даних можна до 31 березня 2017 року. Порядок дій подано на сайті Українського центру.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top