17 червня у Надбужжі привітали працівників медичної галузі району

У Надбужжі привітали працівників медичної галузі району70d12fc2aac1

17 червня, напередодні свого професійного свята, яке відзначатимемо у найближчу неділю, вітання приймали лікарі, медсестри, молодший обслуговуючий персонал та ветерани медичної служби Буського району.
Участь в урочистостях, які відбулися у актовому залі центральної районної лікарні, взяли керівники райну. Перший заступник голови РДА Олег Ільків та голова районної ради Богдан Глова вручили кращим медичним працівникам почесні грамоти, висловили вдячність за самовідданість, милосердя й доброту всім, хто працює в наших лікарнях, амбулаторіях, фельдшерсько-акушерських пунктах. Саме ці люди несуть почесну вахту на сторожі здоров’я і життя бущан.

Вітання з нагоди професійного свята цього дня прозвучали також з вуст учасника АТО, заступника голови райради Романа Фурди і, звичайно, від головного лікаря Буської центральної районної лікарні Євгена Романюка. У другій частині урочистостей для усіх присутніх у залі відбувся концерт молодих надбужанських талантів. Довідково. Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради за сумлінне ставлення до обов’язків, вагомий внесок у розвиток медицини району, досягнуті успіхи в медичному обслуговуванні населення та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника було нагороджено:074b9d825daf

  • – Грабар Валентину Іллівну (заступник головного лікаря з охорони дитинства і материнства Буської ЦРЛ);
  • – Курія Олександра Зіновійовича (завідувач полового відділення центральної районної лікарні);
  • – Шкробота Аркадія Петровича (завідувач відділення анестезіології Буської ЦРЛ);
  • – Данилів Марію Степанівну (старша медична сестра травматологічного відділення Буської ЦРЛ);
    – Борщ Марію Михайлівну (дільничний педіатр Олеської лікарні);
    – Смик Мирославу Петрівну (медична сестра терапевтичного відділення Красненської міської лікарні).     

Інформаційні матеріали Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top