18 березня в Буському районі стартував місячник озеленення, прибирання та благоустрою

18 березня в Буському районі стартував місячник озеленення, прибирання та благоустрою

Сьогодні, 18 березня, у Буському районі стартував місячник озеленення, прибирання та благоустрою, який триватиме впродовж місяця.

Відповідне розпорядження «Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля» підписав голова Буської РДА Петро Мороз 07 березня 2019 р. за №43.

Цей захід проводиться з метою покращення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів району, створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних об’єктів, упорядкування сміттєзвалищ, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення.

Кожний громадянин має змогу стати корисним для довкілля та прищепити в суспільній свідомості підтримувати чистоту шляхом організації невеличких екологічних акцій. До прикладу, прибрати територію чи висадити зелені насадження (квіти, кущі та дерева) у власному дворику, на вулиці, біля під’їзду будинку тощо. Таким чином, донести усім мешканцям – від маленького до великого, як важливо підтримувати чистоту та проводити озеленення територій.

Зазначимо, що 13 квітня, у День довкілля, відбудеться загальнорайонна толока. Буська РДА закликає підприємства, установи, організації, мешканців Бущини активно долучатися до загальнорайонної толоки шляхом очищення від сміття прибудинкових територій, територій парків, скверів, алей, проведення упорядкування та благоустрою русел і берегів річок, каналів, джерел, водойм, здійснення висадки нових зелених насаджень, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ.

Окрім цього, в соціальній мережі запустили екологічний челендж під назвою trash-tag, який поширюється по всьому світу. За умовами екологічного флешмобу необхідно сфотографувати забруднене місце, прибрати його і викласти фото “до-після” прибирання із хештегом #trashtag.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top