18 квітня в Винниках відкриють виставку-вшанування пам’яті Б.Возницького

18 квітня в Винниках відкриють виставку-вшанування пам’яті Б.Возницького

18 квітня в Винниках відкриють виставку-вшанування пам’яті Б.Возницького «Портрет на тлі часу»

16 квітня відомому українському музейнику, Герою України, «ангелу – охоронцеві» національної культурної спадщини виповнилося б 92 роки.

Саме Борис Возницький врятував більше 40 тис. безцінних творів вітчизняного мистецтва, чимало доклав зусиль у відродження Олеського, Золочівського та Підгорецького замків, опікувався Свірзьким, долучався до побудови експозиції гетьманського палацу у Батурині, Чигирині. Борисом Возницьким було повернуто із забуття ім’я та творчість талановитого скульптора 18 ст. Івана Пінзеля. Окрім художніх музеїв ним було відкрито музей Маркіяна Шашкевича, українського знаного гетьмана Івана Виговського, музей мистецтва книги та ін.

18 квітня о 15.00 годині у м. Винники в Історико – краєзнавчому музеї відкривається виставка пам’яті Б.Возницького « Портрет на тлі часу». У Винниках розпочав свій трудовий та творчій шлях Б.Возницький, і це символічно для цієї події.

На виставці представлені творчі роботи Б.Возницького, портрети робіт Є.Миська, Я. Мотики, Є.Безніска та ін., фотопортрет, який вже став знаковим О.Лісаковської, унікальні світлини учнівського гуртка краєзнавців, який  започаткував Б.Возницький.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top