18 січня на Львівщину прибудуть Порошенко та генерал-губернатор Канади

18 січня на Львівщину прибудуть Порошенко та генерал-губернатор Канади

У четвер, 18 січня, з робочим візитом на Львівщину прибуде Президент України Петро Порошенко. Про це повідомляє IA ZIK

Разом із Президентом України на Львівщині прибуде генерал-губернатор Канади Жулі Пейєтт.

Програма візиту наразі не розголошується.

Раніше повідомлялося, що в Україні Пейєтт зустрінеться з Президентом Петром Порошенком та канадськими солдатами, що служать в рамках операції UNIFIER.

Генерал-губернатор Канади є головнокомандувачем збройними силами.

Як повідомляє прес-служба Президента, під час зустрічі будуть обговорені питання подальшого поглиблення особливого партнерства між Україною та Канадою, зокрема в сфері безпеки. Заплановано також спільне відвідування Міжнародного центру миротворчості та безпеки, де у рамках канадської місії UNIFIER здійснюється підготовка українських військовослужбовців.

Перебування Жулі Паєтт в Україні стане її першим закордонним візитом з часу інаугурації на посаду Генерал-губернатора Канади.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top