18 жовтня у Буському районному Народному домі відбувся благодійний творчий вечір «З піснею в серці» вокального гурту «Надбужанки»

У неділю, 18 жовтня, у переповненому залі районного народного дому м.Буська відбувся благодійний творчій вечір «З піснею в серці» молодого енергійного вокального колективу «Надбужанки»hpO7UhKFz6s

У річницю своєї творчої діяльності “Надбужанки” виступили з ініціативою зібрати кошти для двох сімей військовослужбовців Надбужжя, що безвісти зникли під час ракетного обстрілу українських військовиків російськими окупантами біля селища Зеленопілля Луганської області.
Протягом двогодинного концертного дійства «Надбужанки» майстерно виконали понад двадцять пісень різноманітної, в тому числі патріотичної тематики.
Їх виступи перепліталися з виступами гостей: Народного гурту «Куди йдеш», соліста Антона Романіва, дуету «Анастасія», виконавиці Софії Степаник, танцювальних колективів «Еврика» та «Енерджі». Вела програму чарівна ведуча, талановита співачка Тетяна Новак.
Вперше «Надбужанки» заявили про себе рік тому на концерті відомого гурту «Пікардійська терція». На сцену Буського РНД вийшов новий невідомий гурт, у складі якого були 4 учасниці: Оксана Піджарко, Ірина Лаврін, Христина Грабінська та Мар’яна Грушицька.1507444_1024866577544163_8935035845029264001_o
У їх виконанні прозвучали українські народні пісні під акомпонемент гітари. Відтоді у дівчат з’явився стимул працювати та розвиватися. Для гармонії звучання колективу бракувало голосів,, тому згодом до його складу долучилися ще дві виконавиці: Ольга Маркевич і Вікторія Підгірна. Зараз колектив досяг високої майстерності у виконанні пісень, бере активну участь у багатьох мистецьких та благодійних заходах району та області.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top