19 липня відбудеться чергова сесія Буської районної ради 

19 липня відбудеться чергова сесія Буської районної ради 

19 липня 2018 року об 11 годині  в приміщенні сесійної зали Буської районної ради відбудеться двадцять сьома сесія Буської районної ради VІІ-го скликання.

На розгляд сесії винесені такі питання порядку денного:

Про присвоєння звання «Почесний громадянин Буського району».

Про затвердження Програми надання пільг з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на приміських та міжміських маршрутах у Буському районі Львівської області на 2018 рік.

Про внесення змін до показників районного бюджету Буського району на 2018 рік.

Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам.

Про створення Комунального некомерційного підприємства Буської районної ради «Буська центральна районна лікарня».

Про передачу видатків бюджету Буського району на лікування мешканців району в закладах охорони здоров’я міста Львова у 2019 році.

Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу та призначення на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти, які перебувають у власності Буської районної ради.

Про затвердження Положення про конкурсний відбір на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Буської районної ради.

Інформація про роботу Федерації футболу Буського району.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території місцевих рад Буського району.

Про затвердження договорів оренди нерухомого майна.

Різне.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top