19 студентів Львівщини змагатимуться на Всесвітній Універсіаді в Тайбеї (Тайвань)

19 студентів Львівщини змагатимуться на Всесвітній Універсіаді в Тайбеї (Тайвань)

Упродовж 19 – 30 серпня 2017 року у китайському Тайбеї триватиме 29-а Всесвітня літня Універсіада, яка збере понад 12 тисяч студентів-спортсменів зі 160 країн світу.
Україну на цих престижних стартах представлятиме 179 студентів-спортсменів з 55 вищих навчальних закладів країни, які вестимуть боротьбу у 14 з 22 видах спорту. А саме: баскетболі (чол.), важкій атлетиці, волейболі (жін., чол.), спортивній гімнастиці, художній гімнастиці, дзюдо, легкій атлетиці, плаванні, стрибках у воду, стрільбі з лука, тхеквондо, фехтуванні, футболі та ушу.
Найтитулованішими у нашій команді є Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв і бронзовий медаліст – Ігор Радівілов, на світовий та європейський подіуми піднімались: плавці Андрій Говоров, Михайло Романчук, стрибуни у воду Олександр Горшковозов, Олег Колодій, Максим Долгов, Вікторія Кесарь, стрілки з лука Георгій Іваницький, Лідія Січенікова, тхеквондистка Ірина Ромолданова, представники фехтування Анатолій Герей, Ксенія Пантелєєва, Анфіса Почкалова, важкоатлетка Ірина Деха, легкоатлетки Ірина Геращенко, Ольга Бібік та інші.
Визначено й остаточний список студентів Львівщини, які у складі студентської збірної команди України змагатимуться в столиці Тайваню в семи видах спорту. Зокрема:

В складі тренерського штабу Львівщину на Всесвітній Універсіаді-2017 представлятимуть шестеро фахівців Львівщини: Андрій Гентош (важка атлетика), Усіг Крастіньш (волейбол), Степан Юрчишин (футбол), Василь Ткачек (стрільба з лука), Сергій Гаравський та Зоряна Семеряк (фехтування).

Склад студентської збірної команди України оприлюднено на сайті Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України за покликом – http://osvitasport.org/component/k2/item/11919-vsesvitnya-litnya-universiada-2017-nasha-nadiya-i-gordist.html

Довідково.

Універсіада (англ. Universiade) – міжнародні спортивні змагання серед студентів та аспірантів, що проводяться Міжнародною федерацією університетського спорту (FISU). Назва «Універсіада» походить від слів «Університет» і «Олімпіада». Часто згадується, як «Всесвітні студентські ігри» і «Всесвітні університетські гри». Кожні два роки проводяться літні та зимові універсіади.

Як заявив президент Китайської Республіки Ма Ін-цзю, отримання Тайбеєм права бути організатором Універсіади-2017 – дуже важливе для країни досягнення, оскільки погляди людей в усьому світі, що спостерігають телетрансляції змагань, будуть звернені до Тайваню. Рішення FISU, за словами президента, свідчить про визнання світовою спільнотою здатності Тайваню проводити великі спортивні змагання міжнародного рівня. Він висловив надію на те, що Міський уряд Тайбея і Комітет з фізичної культури і спорту Виконавчого Юаня гідно підготують цей важливий захід.

Мер Тайбея Хао Лун-Бінь, який очолював делегацію міста, яка домагалася в Брюсселі підтримки кандидатури Тайбея членами виконкому FISU, зазначив, що Універсіада, в якій, як очікується, візьмуть участь 12 000 спортсменів з 160 країн і територій, за своїми масштабами перевершить Дефлімпійські ігри і, за розрахунками, принесе Тайваню економічні вигоди в розмірі майже 10 млрд. н.т. дол. (майже 300 млн. дол. США). Мер підкреслив, що Тайбей подавав заявки на проведення Всесвітніх студентських ігор п’ять разів і, нарешті, домігся права бути організатором Універсіади-2017. Цей успіх вселяє радість і гордість в жителів всього Тайваню, додав він.

Змагання в Тайбеї відбуватимуться з 21 виду спорту:

Бадмінтон
Баскетбол
Бейсбол
Водне поло
Волейбол
Гольф
Дзюдо
Легка атлетика
Настільний теніс
Плавання
Стрибки у воду
Роллер спорт
Спортивна гімнастика
Стрільба з лука
Теніс
Тхеквондо
Важка атлетика
Ушу
Фехтування
Футбол

З цих видів 14 включаються до програми міжнародних студентських Ігор обов’язково: баскетбол, водне поло, волейбол, дзюдо, легка атлетика, плавання, стрибки у воду, теніс великий і настільний, спортивна та художня гімнастика, тхеквандо, футбол і фехтування. Решту видів пропонує оргкомітет кожної конкретної Універсіади. У порівнянні з програмою Універсіади-2015 Кванджу, в програму додалися ролерспорт, важка атлетика та ушу.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top