2 березня відбудуться районні слухання щодо стану пасажирських перевезень

2 березня відбудуться районні слухання щодо стану пасажирських перевезень

З 28 лютого по 10 березня поточного року в районах області проводяться слухання щодо стану пасажирських перевезень.
У четвер, 2 березня, такі слухання відбудуться в сесійній залі Буської районної ради за участю заступника голови Львівської облдержадміністрації Ірини Гримак, в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту і звязку ОДА Романа Кокотайла, голів РДА і райради Петра Мороза і Богдана Глови, відповідальних фахівців РДА, надавачів послуг з пасажирських перевезень у Буському районі, голів місцевих рад.
Початок зустрічі о 12.00 годині. (Адреса: м.Буськ, вул.Львівська, 2, ІІІ поверх адмінбудинку).

Comments

comments

2 коментарі До “2 березня відбудуться районні слухання щодо стану пасажирських перевезень”

  1. скарга на автобус львів-ракобовти,доки те страхіття буде їздити?в салоні автобуса грязно і неприємний запах водій з пасажирами непривітний.

  2. скарга на автобус Львів-Бортків номерний знак вс 0211ва .Водій,з пасажирами непривітний , вимагає оплату за проїзд не встановлену розпорядженням ЛЬВІВСЬКОЇ ОДА .водій маршруту незнає законів щодо оплати і перевезення пасажирів .Водій вимагає від учнів 100 % оплати за проїзд , (а закон пише 75 % оплати за проїзд з учнів ).прохання навчити водія правил поведінки з пасажирами .Буду вам щиро вдячна .

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top