200-річчя від дня народження українського композитора Михайла Вербицького вшанували в Олеській школі

Славетна постать України

До 200-річчя від дня народження українського композитора, автора національного Гімну України Михайла Вербицького приурочено літературно-музичну композицію в Олеській школі

Захід, як і належить, розпочався виконанням державного Гімну України. З великим зацікавленням учні перегорнули сторінки  життєвого та творчого шляху діяча українського національного відродження, композитора, священика.

Він був справжнім народним композитором, який не лише відчував настрій та мрії українського суспільства, але й умів своєю музикою збуджувати світлі, піднесені почуття.

Учасники дійства детально розповіли про історію написання пісні-гімну «Ще не вмерла України….»,  який став символом звитяги українського народу, що надихає його на подальший розвиток своєї держави.

Захід підготували заступник директора школи  Завалій Т.Є. та вчитель музики Завалій Я.М.

Інформаційні матеріали районного відділу освіти Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top