Шановні освітяни Бущини!

Шановні освітяни Бущини!

 Від імені районної адміністрації та районної ради щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем вчителя.07(378)

Як рідна земля золотої осінньої пори щедро обдаровує нас своїми плодами, так і Ви віддаєте дорогоцінні скарби знань своїм вихованцям. Ваша справа в усі часи була подвижницькою, аж до жертовності.

Кожен з нас, якого б віку і суспільного становища він не досяг, неодмінно з теплотою і любов’ю згадує свого першого вчителя, рідну школу.

Із року в рік Ви продовжуєте себе у своїх учнях. Ваші думки, почуття, щедро віддані дітям, працюють на майбутнє. Своїми здобутками та перемогами ми зобов’язані перш за все Вчителю.

Щиро вдячні Вам за невтомний творчий пошук, самовідданість, теплоту сердець, за вірність своєму покликанню сіяти розумне, добре, вічне.

Переконані, що незважаючи на труднощі сьогодення, спираючись на кращі традиції педагогічних колективів, Ви гідно продовжите непросту справу навчання і виховання підростаючого покоління, майбутнього Бущини та України.

Нехай Ваша невтомна праця дає щедрі плоди, а успіхи ваших учнів множаться і передаються Вам душевним задоволенням.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, родинного тепла, затишку та достатку.

Голова районної                                                      Голова районної

держадміністрації                                                                  ради

    Петро Мороз                                                          Володимир Замроз

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top