Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький в рамках робочого візиту відвідав Буський район

21 жовтня, голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький в рамках робочого візиту відвідав Буський район

Вчора, 21 жовтня, голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький в рамках робочого візиту відвідав Буський район. Посадовець відвідав ТОВ «Арієс-Україна», ДП «Буське лісове господарство» та оглянув хід реконструкції спортивного ядра та трибун стадіону Буської ДЮСШ.
Очільник області зазначив, що був приємно вражений масштабами та роботою підприємства ТзОВ «АРІЄС Україна». Це провідний український виробник техніки для первинного та вторинного подрібнення побутових та промислових відходів. Компанія працює на ринку з 2013 року та є 1-м вітчизняним виробником обладнання для подрібнення, продукція якого позитивно зарекомендувала себе на світовому ринку!
Також Максим Козицький мав зустріч з працівниками ДП «Буське лісове господарство», яке має доволі потужний потенціал.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top