У Буську відбудеться віче з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи

21 листопада у Буську відбудеться віче з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи

Про заплановані заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, організацію їх проведення йшлося сьогодні, 14 листопада, під час засідання організаційного комітету, яке провів голова райдержадміністрації Петро Мороз за участю голови районної ради Богдана Глови. Участь у засіданні взяли представники інститутів громадянського суспільства, активні учасники Революції Гідності, посадовці, які причетні до організації заходу.
В ході обговорень учасниками оргкомітету визначено провести районний захід у м.Буську у вівторок, 21 листопада, біля меморіалу Героям Небесної Сотні за участю керівників органів влади, священнослужителів, представників громадських організацій, молоді, учасників революції Гідності та АТО, ветеранів ОУН-УПА. Розпочнеться віче о 14.00 годині.
По його завершенню у сесійній залі райради для усіх бажаючих відбудеться демонстрація короткометражного фільму-спогаду про нашу землячку, Героя Небесної Сотні Ольгу Буру.
Надалі представники громади відвідають її могилу в рідному селі Ріпнів, помоляться, покладуть квіти та запалять свічки.
Заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи відбудуться й у інших населених пунктах району згідно планів органів місцевого самоврядування, а також у закладах культури та освіти району.

busk-rda

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top