21 листопада у Буську відзначать  День Гідності та Свободи 

21 листопада у Буську відзначать  День Гідності та Свободи 

Районний захід по відзначенню Дня Гідності та Свободи відбудеться 21 листопада  о 14.00 год. біля меморіалу Героям Небесної Сотні, що біля Буської міської ради. Відбудеться спільна молитва, покладання квітів та запалення свічок.
Надалі у сесійній залі райради (ІІІ поверх адмінбудинку) перед учасниками акції виступлять керівники органів влади, очевидці та учасники революційних подій і війни на сході, звучатимуть патріотичні пісні. Насамкінець відбудеться перегляд документального фільму “Революція Гідності”.
У ці дні заходи по відзначенню Дня Гідності та Свободи відбудуться у народних домах, освітянських закладах і бібліотеках району.

Нагадаємо, що свято встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…».

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top