21 серпня відбулася XIV Спартакіада Буського району для людей з обмеженими можливостями

       21 серпня   відбулася XIV Спартакіада Буського району для людей з обмеженими можливостями

Розпочалася спартакіада із урочистої частини, під час якої усі присутні виконали Гімн України та вшанували пам’ять загиблих воїнів АТО. IMG_6077

На спортивні змагання, які проходили у приміщенні Буської ДЮСШ, завітали голова Буської  районної адміністрації Петро Мороз, голова районної ради Богдан Глова,  заступник голови  районної ради Роман Фурда, завідувач сектору сім’ї молоді та спорту Буської РДА Дмитро Татарин, голова районної ради організації ветеранів України Віктор Луженцов  та секретар міської ради Людмила Родіон. Гості привітали усіх учасників спартакіади, побажали успіхів і нових досягнень. А організатор  Спартакіади ,  голова Буської районної асоціації  інвалідів  Софія  Климус подякувала усім, хто підтримує інваспортовців нашого району .

14063933_1084616914954495_3412608416947878699_n

На Спартакіаду прибули  47 учасників, які активно боролися за перемогу. Головний суддя  змагань  – Василь Фабіянський.

Спартакіада була представлена такими  видами  спорту:  теніс ,  легка атлетика (біг 60 м.) , шашки , більярд , бочча . Змагання проводилися окремо серед  жінок  та чоловіків.

Результати змагань:

Теніс:

хлопці: І місце – Петро  Дончак , ІІ місце – Віталік Олійник , ІІІ місце –  Андрій  Олійник;IMG_6102

дівчата: І місце – Леся Кусьпісь , ІІ місце – Леся  Ігнат.

Більярд:

хлопці: І місце – Ігор Петришин, ІІ місце – Віталік Олійник, ІІІ місце –  Андрій Олійник ;

дівчата: І місце – Леся Кусьпісь, ІІ місце –  Галя Котик, ІІІ місце  –  Христинка Вороновська.

Шашки:

хлопці: І місце – Ігор Петришин, ІІ місце – Ігор Бабірецький, ІІІ місце –  Андрій  Підгірний;

дівчата: І місце – Катя Новак, ІІ місце –  Надія  Климус, ІІІ місце – Люба Кіх.

Бочча:

хлопці: І місце – Василь Падковський, ІІ місце – Роман Слівінський, ІІІ місце –  Андрій Підгірний;

дівчата: І місце – Люда Ігнат, ІІ місце –  Таня Обірик, ІІІ місце – Надія Климус.

Легка атлетика:

хлопці: І місце – Петро Дончак, ІІ місце – Дем’ян Сурма, ІІІ місце –  Андрій  Олійник ;

дівчата: І місце – Олеся Мазур, ІІ місце –  Галина Котик.

Буська районна асоціація інвалідів щиро дякує благодійникам, які допомогли в проведенні Спартакіади, а саме: Козаку Б.Р., Гладишевському  А.І., Кадиляку М.С.,Коротич М. П.,  а також щиро дякує за підтримку Львівській обласній асоціації інвалідів ВОІ СОІУ.

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top