21 вересня в сесійній залі райради відбулася робоча зустріч з демобілізованими учасниками бойових дій в зоні проведення ООС (АТО)

21 вересня в сесійній залі райради відбулася робоча зустріч з демобілізованими учасниками бойових дій в зоні проведення ООС (АТО)

Участь у спікуванні з захисниками взяли голова райдержадміністрації Петро Мороз, голова районної ради Богдан Глова, Буський міський голова Ростислав Сліпець, керівники з питань

соціального захисту, пенсійного і медичного забезпечення, освіти, земельних і юридичних питань, зайнятості, тощо.

Кожен з учасників війни на сході мав нагоду безпосередньо під час зустрічі отримати відповіді на будь-яке зі своїх запитань щодо пільг, які передбачені законодавством для учасників бойових дій, почути фахові роз’яснення та рекомендації, довідатися про переваги, які надає пілотний проект «Рука допомоги» тим, хто вирішить відкрити свою власну справу.
Також демобілізовані захисники були проінформовані щодо вільних вакансій з працевлаштування, про діючі обласні та районні програми, направлені на соціальну підтримку учасників українсько-російської війни, про можливості відшкодування частини вартості будівництва чи купівлі житла, про грошове забезпечення тим, хто вирішить підписати контракт і знову стати на захист держави.

Серед проблемних питань, які були озвучені під час спілкування окремими учасниками АТО (ООС): необхідність забезпечення якісного протезування зубів, отримання путівок на санаторно-курортне лікування, виділення земельних ділянок під будівництво.
Як зазначив голова РДА Петро Мороз, органи влади є відкритими та готовими повсякчас допомагати захисникам України у вирішенні усіх проблем, з якими вони можуть стикатися.
«Ми завжди готові до відкритої, предметної розмови з Вами. Звертайтеся до керівників органів влади району, міста, усіх соціальних служб, які в міру своїх можливостей завжди Вас підтримають і допоможуть», – зазначив Петро Мороз.

В свою чергу голова районної ради Богдан Глова запевнив, що Буська районна рада і надалі підтримуватиме районні програми допомоги учасникам бойових дій на Сході України, а саме допомоги демобілізованим учасникам АТО, ООС не менше 3000грн. на одного, тим, хто підписали контракт не менше 10000грн. на одного, а також медичні програми щодо лікування, протезування зубів та на медикаменти не менше 5000грн. на одного з районного бюджету. Як зазначив Богдан Глова, окрім районних програм є ще подібні обласні та державні програми.

Нагадаємо, що участь у ООС (АТО) брали 344 бущанина.

busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top