23 березня в Олеській ЗОШ І – ІІІ ст. відбулася година поезії «Валентина Лотоцька- палаюча зірка на небосхилі нашого краю»

23 березня в Олеській ЗОШ І – ІІІ ст. відбулася година поезії «Валентина Лотоцька- палаюча зірка на небосхилі нашого краю»

Масовий захід було присвячено Всесвітньому дню поезії, котрий відзначаємо 21 березня, та підготовлено спільними зусиллями працівників Олеської селищної бібліотеки (Марія Карпій), Олеської школи (Любов Максименко) та Народного дому села Циків (Ірина Нестер).

А темою для розмови була творчість відомої у Надбужжі поетеси, вчительки Красненської ЗОШ № 1 Валентини Лотоцької, яка написала і видала три збірки поезій – «Щастя із присмаком неба», «Шури – бури – чари» (вірші для дітей) та «Пелюсткові зливи». Її поетичне слово легке, правдиве, мальовниче. ЇЇ вірші добре запам’ятовуються, вражають поетичною ліричністю та залишають в серці глибокий слід. То ж дев’ятикласники залюбки читали поетичні рядки талановитого митця. Зокрема, було прочитано:
«Прийдіть до Бога »(О. Веселовська)
«Цвіла акація» (Л.Максименко)
«Вивчайте українську» (Х.Войтович)
«Скоро весна» (Ю. П’ ятночка)
«Пролісок» (Л.Загоруйко)
«Відчуйте запах Кобзаря» (Л.Костишин)
«Тобі , моя мамо» (М.Гриневич)
«Українці, до битви! (М.Бідюк)
Валентина Лотоцька у своїх віршах бажає всім миру, любові, добра, злагоди! То ж хай так і буде!

Хай душі веснами цвітуть,
В добрі й любові Всім живеться.
Хай мріється, хай пісня ллється,
Хай діти в радості ростуть.

                                                                                 /М.Карпій, бібліотекар Олеської селищної книгозбірні/

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top