23 січня для воїнів АТО та членів їх сімей в Олесько відбудеться духовно-молитовний захід

23 січня для воїнів АТО та членів їх сімей в Олесько відбудеться духовно-молитовний західБез імені

З ініціативи єпископа Сокальско-Жовківської єпархії УГКЦ Михаїла Колтуна, за сприяння керівництва Буського району 23 січня у Олеську відбудеться духовно-молитовний захід для демобілізованих воїнів АТО та членів їх сімей.
Про належну організацію заходу, інформаційне забезпечення йшлося, 13 січня, під час зустрічі голови РДА, голови райради, їх заступників, представників місцевих ЗМІ з деканами Буського та Олеського деканатів УГКЦ – отцем Володимиром Залуцьким та отцем Ігорем Суходольським.
Програмою заходу передбачено проведення Божественної Літургії в Олеському Храмі Успіння Пресвятої Богородиці, ділення духовним досвідом християнської поведінки воїнів і капеланів в час війни, духовно-мистецька програма у місцевому Народному домі, обід.
Надалі відбудеться панахида за полеглими воїнами – захисниками України та Героями Небесної Сотні та екскурсія Олеським замком.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top