25 грудня, слідом за депутатами Верховної ради народні обранці Буського району ухвалили Бюджет на 2016 рік

25 грудня, слідом за депутатами Верховної ради народні обранці Буського району ухвалили Бюджет на 2016 рік. Сесія тривала понад 5 годин!DSCN5892

Розпочали  засідання другої сесії Буської районної ради VІІ-го скликання із передачі  пластунами Станиці Красне Вифлиємського Вогню миру.  Юнацтво з Красного, Заводського разом зі Станичною Людмилою Гураш та виховником Наталею Сапріянчук привітали депутатів із святами та розповіли про історю походження та традицю розповсюдження Вифлиємського Вогню миру у світі.

DSCN5905DSCN5904

SAM_2638Пластуни презентували лампадки з Вифлиємським Вогнем пласт-приятелям, якіSAM_2644 завжди допомагають та підтримують районний “Пласт”. Такими добродійниками є: голова Буської районної ради Богдан Глова, голова Буської райдержадміністрації Петро Мороз, очільник районної освіти Богдан Глуховецький, керівник фінвідділу району Михайло Постолюк та очільник управління державного казначейства у Буському районі Ярослав Базюк.

DSCN5903Пісенний дарунок депутатам приготували чарівні представниці жіночого вокального ансамблю Буської музичної школи на чолі із керівником районного відділу культури Людмилою Ціхоцькою.

Після святкових привітань народні обранці розпочали розгляд порядку денного.

Розпочали із ”розминки”,  депутат райради Богдан Гринишин скерував ряд депутатських запитів адресованих голові ради Богдану Глові, голові РДА Петру Морозу та керівнику районної освіти Богдану Глуховецькому. (запити стосовно: оренди комунального майна ради; забезпечення ряду пільг для учасників АТО; проблема самовільної вирубки ялинок напередодні різдвяних свят).

Таємне голосування за кандидата на посаду заступника голови Буської районної  ради

DSCN5908Одним із надзвичайно важливих питань цієї сесії було обрання заступника голови райради. Очільник ради Богдан Глова втретє запропонував на цю посаду Романа Фурду. Як ми вже писали, підтримала Романа Фурду конституційна більшість – 23 депутати, 7 -голосів ”проти” та 4-ро обранців не взяли участь у голосуванні.

Наступним не менш важливим питанням, було ухвалення головного фінансового документу району – Бюджету на 2016 рік.

 

Презентував Бюджет -2016 керівник фінансового управління Михайло Постолюк.

Керівники районних управлінь: освіти, культури, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення із сесійної трибуни розповіли депутатам про прогнозоване функціонування та розвиток цих управлінь у 2016 році. Сьогодення диктує свої умови, сучасний керівник зобов’язаний бути ще й вмілим менеджером, звичайно, що за таких  умов про розвиток говорити не доводиться, у країні війна, триває важкий процес реформування, проте належне функціонування галузей наші професійні та досвідченні керівники зобов’язалися забезпечити.

У підсумку запропонований проект бюджету на 2016 рік підтримали 27 депутатів.

DSCN5896Під час засідання сесії, депутати також заслухали звіти головного редактора районного часопису «Воля народу» Миколи Іванціва та в.о. директора Буського районного радіомовлення Євгена Ярема, та затвердили програми фінансової підтримки та розвитку державних ліцензованих ЗМІ на 2016-2018 роки.

Депутати також проголосували за надання матеріальної допомоги мешканцям району в сумі 62 тисячі гривень та розглянули й затвердили ряд технічних питань.

На завершення, депутатський корпус Буської районної ради та усіх присутніх у залі гостей із Різдвяними святами привітав депутат Львівської обласної ради від нашого округу Петро Жукровський.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top