25 лютого у Побужанському Музеї відбулась солодка акція, де кожен охочий міг спекти пряник для українського воїна

25 лютого у Побужанському Музеї відбулась солодка акція, де кожен охочий міг спекти пряник для українського воїна

„Дякую, тобі воїне, за життя… За мирне небо в нас над головою“ – під таким гаслом, 25 лютого, у Побужанському Музеї відбулась солодка акція, де кожен охочий міг спекти пряник для українського воїна.

Організаторами цієї акції були Марія Гаєвська та Любов Дацків, які згуртували молодь с.Побужани до спільного доброго діла, яке дозволило їм гарно провести час у хорошій компанії. Усі присутні отримати позитивні емоцій від такої смачної акції.

Спечені смаколики будуть відправлені на схід українським воїнам, відвезе їх Роман Гаєвський. Діти із задоволенням прикрашали кожен пряник, старалися його гарно оздобити, щоб показати свою повагу та любов до захисників України, які охороняють наш спокій.

За матеріалами Марії Гаєвської

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top