25 серпня у храмі УГКЦ св. Миколая міста Буська монахиня Ліджі Пайяпілі лікуватиме людей за допомогою молитви

25 серпня у храмі УГКЦ св. Миколая міста Буська монахиня Ліджі Пайяпілі лікуватиме людей за допомогою молитви

У суботу, 25 серпня, об 11:00 у храмі св. Миколая міста Буська відбудеться реколекція сестри Ліджі Пайяпілі, індійської монахині яка вже 14 років лікує людей за допомогою молитви. Опісля відбудеться молитва на усіма присутніми та подячна Літургія. Про це розповів Буському радіо настоятель храму св. Миколая о.Михайло Смачило.

sestra-lidzhi-pajyapil1Монахиня Лідія (Згромадження Сестер св. Йосифа де Сен-Марк) приїхала в Україну з далекої Індії. Після її молитов багато хто одужує від невиліковної хвороби, стає на ноги, після довгих літ безпліддя нарешті відчуває дар материнства. Щодня черниця приймає сотні людей, нікому не відмовляє, бо й сама знає, що таке бути смертельно хворим. Адже їй не давали шансів на одужання ні київські, ні індійські лікарі. Її життя повне парадоксів. Вона народилася в індійській сім’ї католиків, тоді як в Індії домінує індуїзм. Приїхала в Київ розбудовувати монашу спільноту свого згромадження, не знаючи української мови, вперше виїжджаючи за кордон. Вона перемогла туберкульоз кісток тоді, коли вже майже рік не могла звестися з ліжка, а лікарі дивувалися, чому хвора досі жива… Зараз сестра Ліджі живе в селі Павшино. Вона – настоятелька монастиря Св. Йосифа Згромадження де Сен-Марк, при якому діє будинок для літніх людей.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top