26 червня у Камянці-Бузькій відбудеться робоча зустріч з заступником міністра економічного розвитку і торгівлі України

26 червня у Камянці-Бузькій відбудеться робоча зустріч з заступником міністра економічного розвитку і торгівлі України im578x383-nefiodov_kmu.gov.ua

На зустріч із заступником міністра економічного розвитку і торгівлі України Максимом Нефьодовим запрошуються: розпорядники бюджетних коштів,  голови місцевих рад,  представники малого та середнього бізнесу,  громадськість району. Основним питанням обговорення буде впровадження системи публічних електронних закупівель ProZorrо. Зустріч відбудеться 26 червня о 11:00 годині у приміщенні адмінбудинку м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 27.  Додаткову інформацію можна отримати у відділі економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Буської районної державної адміністрації за тел. 2-11-39.

Інформаційні матеріали Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top