26 серпня у с.Задвір’я відбудеться ІІ міжнародний благодійний фестиваль військово-патріотичної та сучасної пісні «За двором»

26 серпня відбудеться ІІ міжнародний благодійний фестиваль військово-патріотичної та сучасної пісні «За двором»

У рамках відзначення  26-ї річниці Незалежності України  організатори ІІ-го Міжнародного благодійного фестивалю військово-патріотичної та сучасної пісні «За двором» запрошують надбужан та гостей району весело та цікаво провести своє дозвілля у с.Задвір’я.

Мистецький захід відбудеться 26 серпня, урочисте відкриття о 12:00.

Тут наживо можна буде почути Віктора Винника та гурт МЕРІ. Гостей також своїми виступами розважатимуть гурти: Навігатор, Full House project, Dj Igor Zhyla та Fatan & Forlen.

На  фестивалі будуть локації із смачною українською кухнею, флешмобом з фарбами, стрільба з гармат та лука, розвагами для діточок. А також  ціла низка нових знайомств і зустрічей з новими й старими друзями. І гарячі пісні до заходу сонця над Задвір’ям та мегатонни позитивних та яскравих вражень про літо!

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top