26 серпня у с.Задвір’я відбудеться ІІ міжнародний благодійний фестиваль військово-патріотичної та сучасної пісні «За двором»

26 серпня відбудеться ІІ міжнародний благодійний фестиваль військово-патріотичної та сучасної пісні «За двором»

У рамках відзначення  26-ї річниці Незалежності України  організатори ІІ-го Міжнародного благодійного фестивалю військово-патріотичної та сучасної пісні «За двором» запрошують надбужан та гостей району весело та цікаво провести своє дозвілля у с.Задвір’я.

Мистецький захід відбудеться 26 серпня, урочисте відкриття о 12:00.

Тут наживо можна буде почути Віктора Винника та гурт МЕРІ. Гостей також своїми виступами розважатимуть гурти: Навігатор, Full House project, Dj Igor Zhyla та Fatan & Forlen.

На  фестивалі будуть локації із смачною українською кухнею, флешмобом з фарбами, стрільба з гармат та лука, розвагами для діточок. А також  ціла низка нових знайомств і зустрічей з новими й старими друзями. І гарячі пісні до заходу сонця над Задвір’ям та мегатонни позитивних та яскравих вражень про літо!

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top