27 грудня відбулась підсумкова Колегія Буської районної державної адміністрації

27 грудня відбулась підсумкова Колегія Буської районної державної адміністрації

Провів засідання голова РДА Петро Мороз спільно з головою районної ради Богданом Гловою. На засідання були запрошені керівники відділів та управлінь РДА, служб, установ та організацій району, голови місцевих рад, представники ЗМІ.
Голова РДА Петро Мороз коротко розповів про найбільш важливі досягнення органів влади та територіальних громад Бущини протягом 2016 року, зупинився на проблемах, які не вдалося вирішити у районі через брак фінансування, часу, чи з інших причин, окреслив пріоритетні напрямки роботи на наступний 2017 рік. А це – продовження ремонту доріг, завершення правового оформлення земельних відносин між орендарями та людьми – власниками земельних ділянок, збереження та реконструкція об’єктів соціальної сфери району, залучення вітчизняних та зарубіжних інвестицій, які, в свою чергу, сприятимуть додатковим надходженням до бюджету й створенню нових робочих місць.
Серед пріоритетів залишається і участь громад у різноманітних соціально спрямованих мікропроектах. Тому очільник району закликав голів місцевих рад активно включитися у роботу, аби використати всі можливості та продовжити позитивну динаміку, яка склалася останніми роками у співпраці з Українським Фондом Соціальних Інвестицій (УФСІ), із залученням коштів Міжнародної технічної допомоги, Фонду регіонального розвитку.

 

 

 

Голова Буської РДА Петро Мороз підсумував роботу адміністрації за поточний рік:

Використано матеріали прес-служби Буської РДА,

світлини Буського Радіо

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top