27 липня відбудуться урочистості з нагоди відзначення Дня працівника торгівлі

27 липня відбудуться урочистості з нагоди відзначення Дня працівника торгівлі

Торгівельна справа – одна з найдавніших в історії людства. Торгівля є не лише механізмом реалізації товару, це сполучна ланка, що пов’язує між собою різні регіони та країни, об’єднуючи людей ще з прадавніх часів.

В переддень свята у п’ятницю, 27 липня, Буська райдержадміністрація та районна рада запрошують усіх працівників сфери торгівлі району на урочистості, які відбудуться в сесійній залі. Початок об 11.00 годині.

Нагадаємо, що в останню липневу неділю в Україні вшановують всіх, хто в тій або іншій мірі пов’язаний з торгівлею. День працівників торгівлі встановлений Указом Президента № 427/95.
Зусиллями підприємців активно наповнюється державний бюджет. Більше ніж 3,5 мільйонів наших громадян зайняті в торгівлі.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top