28 січня  депутатська комісія Буської міської ради розглянула більше 10-ти Програм

28 січня  депутатська комісія Буської міської ради розглянула більше 10-ти Програм

В четвер, 28 січня, під головуванням депутата міської ради Сергія Бондаренка, за участі секретаря Буської міської ради Людмили Рудіон, відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту, соціального захисту населення та питань молодіжної політики.
На розгляд відповідної комісії винесли більше десятка програм, які розглядатимуть на черговому засіданні сесії Буської міської ради.
– Директор Буської ЦРЛ Володимир Замроз презентував програми, що стосуються медичної галузі , зокрема: “Програма щодо пільгового медичного забезпечення учасників АТО, учасників Революції Гідності, що отримали статус інваліда війни та ветеранів війни в Афганістані”. Цією програмою передбачено фінансування зубопротезування та безкоштовне отримання певних медикаментів учасникам АТО Буської громади. Члени комісії Сергій Бондаренко, Ірина Цюрко, Богдан Пасічник та Галина Кондратюк обговорили й Програму “Фінансової підтримки КНП Буської міської ради “Буська центральна районна лікарня””.
– Розглянула комісія й програму “Соціального захисту та реабілітації осіб з інвалідністю Буської територіальної громади”, яку представила директорка Буської асоціації осіб з інвалідністю Софія Клисус.
– Програму “Підтримки громадян – жителів Буської територіальної громади, які підуть служити на військову службу за контрактом до Збройних сил України” представив комісар Буського військомату Ігор Томачук. Голова комісії Сергій Бондаренко запропонував внести зміни до такої програми, оскільки йдеться лише про тих, хто йтиме на “контракт” у ЗСУ, а контракти у інші військові формування, які теж несуть службу на території проведення ООС на Сході нашої держави не враховано(прикордонні війська, національна гвардія та ін.)
– Програми освітньої та галузі культури Буської громади представив в.о керівника відділу освіти, культури, молоді та спорту Богдан Глуховецький. Серед низки програм були: “Про безкоштовне харчування школярів пільгових, соціально незахищених категорій населення”, “Програма розвитку культури” та ін. Обговорили й прийдешні реформи, оптимізацію у бібліотечній галузі Буської громади.
Загалом комісія розглядала та обговорювала пропозиції програм більше 4-х годин.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top