28 лютого відбувся звіт голови Буської РДА Петра Мороза перед громадою району

28 лютого відбувся звіт голови Буської РДА Петра Мороза перед громадою району

Голова РДА Петро Мороз задоволений співпрацею з депутатським корпусом районної ради та територіальними громадами в 2017 році. Про це сказав очільник Бущини в середу, 28 лютого, виступаючи зі звітом про підсумки діяльності районної державної адміністрації за 2017 рік, визначення пріоритетів і завдань на 2018 рік.

Звіт керівника РДА відбувся за участю голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, голови районної ради Богдана Глови, голів місцевих рад, керівників відділів та управлінь РДА, установ та організацій району, учасників АТО, представників політичних партій, інститутів громадянського суспільства, журналістів районних ЗМІ.
Петро Мороз переконаний, що продуктивна робота по соціально-економічному та культурному розвитку Бущини продовжуватиметься і надалі. Їй сприятимуть також, як і у попередні роки, Народний депутат України Михайло Бондар, депутати Львівської облради, які були обрані у Буському районі Петро Жукровський і Степан Рак.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top