28 вересня у Буському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбудеться правопросвітницька акція «Я маю право»

28 вересня у Буському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбудеться правопросвітницька акція «Я маю право»

28 вересня 2017 року відбудеться правопросвітницька акція «Я маю право» для громадян які звертаються до системи БВПД. Організатором акції виступив Регіональний центр з надання БВПД у Львівській області. Одночасно в місцевих центрах та в усіх бюро правової допомоги на Львівщині відбудуся заходи з консультування громадян фахівцями місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з партнерами. В Буському місцевому центрі – з 14 до 18 години спеціалісти центру спільно з представником реєстраційної служби Шереметою М. М. проведуть спільне консультування громадян з питань реєстрації спадкового майна за адресою м. Буськ вул. Петрушевича 8. Тел. 2-11-12. В Зололчівському бюро – з 11 до 13 години представник ЦНАП – Благовісна Ірина Любомирівна – державний реєстратор нерухомого майна спільно з працівниками бюро проведуть консультації з питань реєстрація права власності на земельні ділянки, інше нерухоме майно та зняття обтяжень з нерухомості. Прийом відбуватиметься за адресою: м. Золочів , вул.. Валова 4, Тел: (03265) 70-091. В Радехівському бюро з 10 до 12 годин відбудеться спільний прийом громадян спеціалістами бюро з керівником ЦНАП Варавою В.В. по питанях державної реєстрації права власності на нерухоме майно. Прийом відбуватиметься за адресою: м. Радехів, пр. Відродження,7, тел..4-10-79,4-11-73. В Бродівському бюро з 14 до 18 години буде проводитися спільний прийом спеціалістами бюро та реєстраційної служби по питанню реєстрації нерухомого майна. Прийом відбудеться м. Броди вул. Щурата 8. Тел: (03266) 25-113. Запрошуємо громадян, яких турбують дані питання звертатися за безоплатною правовою допомогою. Безоплатна правова допомога є доступною послугою якою можуть скористатися всі мешканці нашого краю.

 Директор Буського місцевого центру з 

надання безоплатної вторинної правової

Іван Скочко

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top