3 березня відбулася чергова нарада директорів загальноосвітніх шкіл Буського району

Головні акценти

3 березня відбулася чергова нарада директорів загальноосвітніх шкіл Буського району 

IMG_2814

Завідувач районного інформаційно – методичного центру Максим Г. С. підвела підсумки проведення ІІ та ІІІ етапів  Всеукраїнських  учнівських олімпіад з базових дисциплін. Про результати моніторингового дослідження якості виховного простору у Буській ЗОШ І-ІІІст. №1, Красненській ЗОШ І-ІІІст. № 1, Побужанській  ЗОШ І-ІІІст . розповіла Сорочинська Б. Я., методист РІМЦ.

А також відбулася колегія з освіти,  на якій головний спеціаліст відділу освіти Шимків М. С. розглянув  питання про організацію роботи щодо профілактики правопорушень, запобігання дитячій бездоглядності та жорстокого поводження з дітьми у НВК «Задвір’янська ЗОШ І-ІІІ ст.», Побужанській ЗОШ І-ІІІст., НВК «Соколянська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» та НВК «Яблунівська ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ».

Доповідачі представили презентації із аналітичними матеріалами.

Керівник відділу освіти Глуховецький Б. Л. звернув увагу на організацію харчування учнів ЗНЗ у ІІ семестрі, структуру навчального року, тепловий режим у навчальних закладах.

Крім цього, було акцентовано увагу на таких питаннях:

Про проведення Всеукраїнського спортивно – масового заходу «Олімпійське лелеченя – 2016» (Ціхоцький Л. Л.)

Про участь в проекті «Go Camps» на підтримку проекту літніх мовних таборів 2016 (Нетреба Г. В.)

Про порядок підготовки матеріалів до атестації керівних кадрів, курси підвищення кваліфікації у березні (Нетреба Г. В.)

Про роботу шкільних музеїв (Дубас О. М.)

Про хід та підсумки реєстрації випускників шкіл на ЗНО – ДПА у 2016р. та навчання інструкторів, які беруть участь у ЗНО – 2016 (Шимків М. С.).

Завершальним акордом пролунали щирі вітання зі святом весни на адресу жінок – керівників освітніх закладів.

 

Інформаційні матеріали районного відділу освіти Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top