3 травня – Міжнародний день Сонця. На Львівщині відкривається чергова сонячна станція

3 травня – Міжнародний день Сонця. На Львівщині відкривається чергова сонячна станція

Щорічно в світі 3 травня відзначають Міжнародний день Сонця.

Щоб привернути увагу до можливостей використання поновлюваних джерел енергії, європейське відділення Міжнародного товариства сонячної енергії (МОСЕ) (ISES-Europe), починаючи з 1994 р., на добровільній основі організовує відзначення Дня Сонця.

Метою проведення заходу є привернення уваги до можливостей використання енергії сонця як поновлюваного джерела енергії та підвищення енергонезалежності і чистоти нашої планети.

З цієї нагоди сьогодні на Львівщині відкривається чергова дахова сонячна станція потужністю 500 кВт у смт.Запитів Кам’янко-Бузького району спільний проект ВАТ «Львівська товарно-сировинна фірма «Львівресурси» та ПП«Арт-Енерго», а також більше 100 учнів загальноосвітніх шкіл області відвідають з екскурсіями сонячні станції : ТОВ «Синтез Солар» м.Борислав, ТОВ «Самбірська сонячна станція» с.Ралівка Самбірського району та ТОВ«Ліг-Агро» с.Цетуля Яворівського району.

Зазначимо, на Львівщині вже працює 7 сонячних електростанції (СЕС), загальною потужністю 26,5 МВт, у що інвестовано більше 30 млн євро. У цьому році очікується введення в експлуатацію ще 5 СЕС, загальною потужністю 48,3 МВт (інвестиції складуть 58 млн євро).

Активно долучаються до розвитку сонячної енергетики і мешканці Львівщини – вже більше 200 приватних домогосподарств області встановили сонячні електростанції. Також для розвитку відновлювальної енергетики на Львівщини починаючи з 2018 року за рахунок коштів обласного бюджету в межах «Програми енергозбереження для населення Львівщини» здійснюється відшкодування 10% тіла кредиту для мешканців на встановлення приватних сонячних електростанцій. На ці цілі в обласному бюджеті передбачено 2 млн гривень.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top