30 вересня – день Віри, Надії, Любові та їх матері Софії

30 вересня – день Віри, Надії, Любові та їх матері Софії

Щороку 30 вересня відзначають день святих мучениць Віри, Надії та Любові та вітають власниць цих імен. Дівчата стали уособленням християнських чеснот та відваги, не зреклися своєї віри навіть попри тортури.

Софія була вдовою, а Віра, Надія і Любов – її дочками. Вони жили в II столітті у Римі та належали до перших християн. Саме за свою щиру віру вони поплатилися життям, хоч і не зреклися її. Церква вшановує цих відважних жінок й понині.

Незважаючи на стpашну історію свята Віри, Надії, Любові та Софії, це день завжди сприймали радісно. Адже дівчата і їхня матір показали, що для людей, зміцнених благодаттю Святого Духа, недоліки тілесних сил не перешкоджають прояву сили духу та мужності.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top