31 травня Буський район із робочим візитом відвідав Народний депутат Михайло Бондар

31 травня Буський район із робочим візитом відвідав Народний депутат Михайло Бондар

Вранці Михайло Бондар провів прийом громадян у місті Буську. Жителі міста та прилеглих сіл звернулися із питаннями: щодо перебігу пенсійної та медичної реформ, випадків шахрайства у певних “фінустановах”, які видають швидкі кредити громадянам, наданням матеріальних допомог та інше…

Об 11:00 нардеп взяв участь у черговому засіданні сесії Буської районної ради.
Згодом відбувся прийом громадян у селищі Красне. Спільно із селищним головою Миколою Чучманом народний обранець також відвідав дитячий садочок «Калинонька», де обговорили потреби певних ремонтних робіт: заміну опалення та поточний ремонт.

Михайло Бондар також оглянув виконані роботи з ремонту Красненської лікарні, поспілкувався з головним лікарем цього закладу охорони здоров’я Володимирою Саламахою.
У підсумку депутат зазначив, що готовий почути кожного, а на всі звернення буде реагувати в межах своїх повноважень та можливостей.

Світлина від Бондара Михайла.

Світлина від Бондара Михайла.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top