31 травня відбудеться 26-та сесія Буської районної ради VІІ-го скликання.

 31 травня відбудеться 26-та сесія Буської районної ради VІІ-го скликання.

  На розгляд сесії винесені такі питання порядку денного:

Про затвердження Програми надання пільг в готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах.

Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Буського району на 2018-2020 роки.

Про затвердження районної Програми сприяння матеріально-технічному забезпеченню підрозділів територіальної оборони, дислокованих на території Буського району, на 2018-2020 роки.

Інформація Буського РВК щодо призову на строкову службу.

Про внесення змін до показників районного бюджету Буського району на 2018 рік.

Про утворення опорного загальноосвітнього закладу.

Про внесення змін в рішення Буської районної ради від 21.12.2017р. № 315 «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Буської районної ради».

Про оздоровлення та зайнятість школярів в період літніх канікул.

Про стан фізичної культури та спорту в Буському районі.

Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок на території місцевих рад Буського району.

Про надання  в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад Буського району, яке знаходиться на балансі Буської ЦРЛ.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top