35 пасок отримали до Великодня літні люди у Йосипівському хоспісі

35 пасок отримали до Великодня літні люди у Йосипівському хоспісі

Напередодні Великодніх свят, у Страсну п’ятницю, до наших 28-ми краян, які проживають у Йосипівському хоспісі, завітали з пасками представники влади.

Заступник голови Буської райдержадміністрації Тетяна Сай та начальник відділу культури та туризму РДА Людмила Ціхоцька привітали людей похилого віку з прийдешнім святом Воскресіння Господнього та передали головному лікареві  Ярославу Сулипі 35 пасок, які зібрали для хоспісного відділення Олеської міської лікарні працівники галузі культури.
«Наша увага особливо потрібна цим людям. Сьогодні вони мають дах над головою, одяг та їжу. Найбільше їм бракує турботи, відчуття потрібності, родинного тепла. Сім’ї не замінить ніхто, то ж стараймося хоча б мінімально створити для них домашній затишок і переконати в тому, що ми не байдужі до їхньої долі», – сказала Тетяна Сай.

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top