5,9 млн грн на фінансування початкової освіти Львівщини, що придбають для шкіл Буського району?

5,9 млн грн на фінансування початкової освіти Львівщини, що придбають для шкіл Буського району?

Цього тижня, місцевим органам влади з обласного бюджету спрямували ще приблизно 5,9 млн грн для 30 районів та ОТГ на фінансування «Нової української школи».

Фінансовий ресурс скерують на придбання комп’ютерної техніки, дидактичних матеріалів та меблів. Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.

«Державний стандарт початкової освіти «Нова українська школа» одна з найбільш підтримуваних реформ, котра впевнено крокує уже три роки поспіль і змінює на краще якість та умови надання освітніх послуг», – зазначають у департаменті.

Загалом, з початку року Урядом вже виділено місцевим бюджетам області 37,7 млн грн з яких освоєно приблизно 11 млн гривень.

“У Буському районі для потреб «Нової української школи» заплановано придбати комплекти сучасних одномісних парт, дидактичні матеріали та комп”ютерну техніку”,- зазначає, у коментарі для Буського радіо, керівниця сектору освіти Буської РДА Галина Олійник. Деталі у новинах в етері БуськогоРадіо 87.5FM

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top