5 грудня у Буському районі відзначать Міжнародний день волонтерів та День Збройних Сил України

5 грудня у Буському районі відзначать Міжнародний день волонтерів та День Збройних Сил України

В понеділок, 2 грудня, перший заступник голови РДА Олег Ільків за участю голови районної ради Богдана Глови провів засідання організаційного комітету щодо відзначення у районі Міжнародного Дня волонтерів та Дня Збройних Сил України.

Участь у засіданні взяли представники громадських ветеранських організацій учасників ООС (АТО), волонтери, керівники окремих структурних підрозділів РДА, заступник Буського міського голови Володимир Зеленюх, журналісти місцевих мас-медіа.

За результатами обговорень вирішено об’єднати відначення Дня волонтера та Дня Збройних Сил України та провести районний захід 5 грудня в приміщенні актової зали Буської дитячої музичної школи.
Початок о 14.00 годині.
Серед його учасників будуть діючі та демобілізовані захисники, що брали участь в російсько-українській війні, волонтери, учні Буських шкіл, громадськість, представники органів влади міста та району, священнослужителі.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top