5 грудня відбудеться чергова сесія Буської районної ради

 5 грудня відбудеться чергова сесія Буської районної ради

На розгляд сесії винесені такі питання порядку денного:

Звіт голови Буської районної ради.

Про внесення змін до показників районного бюджету Буського району на 2018 рік.

Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам.

Про внесення змін до Програми технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Буського району на 2018/2019 роки.

Про затвердження Програми підтримки Буської районної державної лікарні ветеринарної медицини на 2019 рік.

Про затвердження Програми надання пільг з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на приміських та міжміських маршрутах у Буському районі Львівської області на 2019 рік.

Про впровадження заходів з енергозбереження та енергоефективності в бюджетних закладах району.

Про затвердження Положення про порядок встановлення, обліку та демонтажу пам’ятних знаків, пам’ятників, меморіальних об’єктів та анотаційних дошок на території Буського району.

Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Буської районної ради.

Про надання згоди на передачу в оренду нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад Буського району та знаходиться на балансі відділу освіти Буської райдержадміністрації.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території місцевих рад Буського району.

Про Звернення до керуючого Львівською єпархією УПЦ (МП).

Про Звернення до Прем’єр-міністра України щодо регулювання тарифів на пасажирські перевезення

Різне.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top