5 жителів Буського району отримали інвалідні візки від Народного депутата Михайла Бондара

5 жителів Буського району отримали інвалідні візки від Народного депутата Михайла Бондара

Вчора, 25 червня, у Буському районі уже вкотре побував Народний депутат Михайло Бондар. Цього разу він прибув із особливою місією.  Михайло Бондар у співпраці з фондом МБФ Українські реформи передав  спеціальні візочки для пересування п’ятьом жителям нашого району. Особисто вручив їх  людям з обмеженими можливостями у Красному, Буську та у Побужанах.

Для батьків хлопчика з інвалідністю  візит Народного депутата став приємною несподіванкою, мати зворушливо подякувала за таку турботу і уважність до людських проблем. Суттєвою допомогою стали спеціальні візки і для дорослих людей, які позбавлені можливості пересуватися без сторонньої допомоги.

Михайло Бондар провів прийом громадян у місті Буську, Олеську, поспілкувався із жителями Красного. На зустрічах порушувались як особисті, так і загальнодержавні проблеми. Були і колективні звернення від батьків учнів Буської школи №2 щодо ремонтних робіт в освітньому закладі, порушувалось питання функціонування ОСББ у місті Буську.

Побував Народний  депутат разом із свої помічником Андрієм Кузьмою у Олеській лікарні та Олеській школі. У обох закладах необхідний ремонт.

 

 


“Всі проблемні питання будуть оформлені зверненнями у відповідні служби для вирішення питання по суті. Як завжди, буду робити все від мене залежне, щоб допомогти тим, хто звернувся.” – запевнив Михайло Бондар, підсумовуючи день, проведений у Буському районі.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top