6 серпня відбудеться чергове засідання сесії Буської районної ради

6 серпня відбудеться чергове засідання сесії Буської районної ради

На розгляд сесії винесуть такі питання порядку денного:

2.2. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Буського району».
2.3. Про призначення щорічної іменної стипендії Буської районної ради на вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО.
2.4. Про внесення змін до показників районного бюджету Буського району на 2020 рік.
2.5. Про затвердження Програми підтримки молочної галузі Буського району на 2020 рік.
2.6. Про внесення змін до КОМПЛЕКСНОЇ ПРОГРАМИ забезпечення техногенної та пожежної безпеки у Буському районі на 2019 – 2022 роки.
2.7. Про внесення змін до Програми розвитку освіти Буського району на 2018-2020 роки.
2.8. Про окремі питання оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад Буського району.
2.9. Про надання згоди на списання майна спільної власності територіальних громад Буського району.
2.10. Про звернення до Президента України, голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України та НКРЕКП щодо недопущення збільшення тарифів на електроенергію.
2.11. Про звернення до Президента України, голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України щодо недопущення збільшення оподаткування земельних паїв сільськогосподарського призначення.
2.12. Про підтримку Заяви Львівської обласної ради щодо неприпустимості прийняття антиукраїнського законопроєкту № 2362 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо навчання державною мовою в закладах освіти».
2.13. Про долучення до Меморандуму про взаєморозуміння між Західним науковим центром НАН України і МОН України, Львівською обласною радою, Департаментом екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації, Басейновим управлінням водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну щодо співробітництва в галузі охорони навколишнього природного середовища в басейні річок Західного Бугу та Сяну.
2.14. Різне.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top