6 серпня відбудеться традиційна проща на Маркіянову Білу гору

6 серпня відбудеться традиційна проща на Маркіянову Білу гору

Перша неділя серпня є днем вшанування будителя і світоча Галичини о. Маркіяна Шашкевича. Нагадаємо, що у свій час , з нагоди 100-літніх уродин Маркіяна Шашкевича на Білій горі, поблизу с. Підлисся, встановлено на його честь високий пам’ятний хрест.
Довгожителі Надбужжя розповідають, що щороку після відкриття цього пам’ятника люди пішою ходою, фірами добиралися на гору, щоб бути на прощі, вклонитися Шашкевичу.
Жителі навколишніх сіл пам’ятають той час, коли до Маркіянового Хреста на Білій горі не можливо було доступити через кордони міліції. Коли Україна стала незалежною, святкування на честь будителя Галичини відновили.

Надбужанці традиційно щороку беруть участь у паломництві на Маркіянову Гору.
Цієї неділі, 6 серпня, на Білій горі біля с. Підлисся, Золочівського району, об 11 год відбудеться Архієрейська Божественна Літургія , 0 13 год розпочнетьсядуховно-мистецький захід “Світло Маркіяна”.

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top