69 одиниць техніки прибирають на Львівщині автодороги, – ЛОДА

69 одиниць техніки прибирають на Львівщині автодороги, – ЛОДА

В облдержадміністрації запевнили: «З метою утримання доріг у належному стані використали 182,8 тонни піщано-сольової суміші».

Керівник департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації Роман Кокотайло повідомив сьогодні, 6 лютого: «На автомобільних дорогах Львівщини працюють 69 одиниць техніки. З метою утримання доріг у належному стані використали 182,8 тонни піщано-сольової суміші. До робіт з очищення автомобільних доріг від снігу залучили 166 робітників. Ми просимо мешканців нашої області, а також гостей звертатися на гарячу області «112» у разі виявлення нерозчищених або непосипаних доріг».

Про це поінформували в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top