7 грудня професійне свято відзначили працівники органів місцевого самоврядування Надбужжя

Жертовна праця на благо громади9f8ce923671f

7 грудня, в 25 річницю прийняття закону “Про місцеве самоврядування” , в сесійній залі райради зібралися на урочистості керівники та працівники органів місцевого самоврядування району, депутати. З вітальними словами до присутніх звертались голова райдержадміністрації Петро Мороз та голова Буської районної ради Богдан Глова.
Вітаючи з святом, керівники району побажали присутнім єдності, адже лише спільними зусиллями усіх гілок влади, громадянського суспільства, кожного громадянина Україна стане успішною європейською державою, про яку мріяли Герої Небесної Сотні й за яку платять дорогу ціну наші герої на сході, захищаючи незалежність та територіальну цілісність.
3893d2a9602fОчільники у своїх виступах відзначили жертовну роботу на своїх посадах голів місцевих рад, які протягом кількох каденцій сумлінно виконують свої обов’язки, дбають про громаду та кожного мешканця. Усім працівникам органів місцевого самоврядування очільник районної раи побажав мудрості і терпіння, здоров’я, висловив сподівання, що держава належно оцінить фінансово непросту працю фахівців місцевих рад на місцях.f3dc8be92aca
Завершли урочистість цікавим та змістовним концертом, організованим районним відділом культури та туризму Буської райдержадміністрації.

 

37393a5cb3fc

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top