8 червня відбудеться чергове засідання сесії Буської районної ради

8 червня відбудеться 17-та сесія Буської районної ради

8 червня, об 11 годині  в приміщенні сесійної зали адмінбудівлі розпочне свою роботу 17 сесія Буської районної ради VІІ-го скликання.
На розгляд депутатського корпусу та прийняття рішень винесено такі питання порядку денного:

– Про внесення змін до показників районного бюджету Буського району на 2017 рік.

– Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту та реабілітації інвалідів Буського району на 2015-2019 роки.

– Про внесення змін до Програми виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам у 2016-2020 роках.

– Про затвердження Програми фінансування проведення заходів профілактики та ліквідації африканської чуми свиней в Буському районі.

– Про затвердження протоколу постійної комісії з питань комунальної власності, ЖКГ, будівництва та промисловості, роботи з засобами масової інформації та договорів оренди нерухомого майна.

– Про надання згоди на переукладення договору оренди нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад Буського району.

– Про окремі питання функціонування галузі освіти Буського району.

– Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Ожидівської, Соколянської сільських рад  Буського району.

– Різне.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top