9 вересня у Буському районі відбудеться патріотичний велопробіг

9 вересня у Буському районі відбудеться патріотичний велопробіг

 У неділю, 9 вересня, відбудеться патріотичний велопробіг, приурочений пам’яті останнього головнокомандувача УПА Василя Кука та Дню фізичної культури та спорту.

У  заході візьмуть участь надбужанські спортсмени, районні пластуни, освітяни, представники влади, громадських організацій та усі охочі громадяни з активною життєвою позицією. Організатори закликають долучитися до акції якомога більше людей.

Організатор велопробігу – керівник  Спілки політв’язнів і репресованих Буського району Сергій Бондаренко розповів, що в рамках проведення заходів з нагоди Дня фізичної культури і спорту  з метою пропагування патріотизму та здорового способу життя,  учасники велопробігу під  державними прапорами проїдуть маршрутом від адмінбудівлі Буської районної ради (вулиця Львівська,2) – вулицями Буська – с.Гумнисько – с. Сторонибаби – смт. Красне, до могили останнього головнокомандувача УПА Василя Кука, бо саме 9 вересня виповнюється 11 років з дня смерті генерал-хорунжого УПА.

Збір усіх учасників велопробігу відбудеться о 11.00 біля будівлі Буської районної ради.

О 12.30 год. на могилі Василя Кука у селищі Красне відбудуться пам’ятні заходи вшанування 11-річниці з дня смерті останнього Головного командира УПА нашого видатного земляка Василя Кука.

   

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top