9 вересня у Буську відбулись обласні легкоатлетичнні змагання 

 9 вересня у Буську відбулись обласні легкоатлетичнні змагання 

9 вересня в м.Буськ відбулися змагання в залік XXVI обласних комплексних ігор Львівщини, X обласних ігор ветеранів спорту та ІІІ спортивних ігор для людей з інвалідністю.
На старт легкоатлетичних забігів у парку імені Івана Франка вийшли представники усіх районів Львівщини та міст обласного підпорядкування, де показали відмінні результати та волю до перемоги, наполегливість і характер, а переможці отримали заслужені нагороди.
Перед початком стартів відбулася офіційна частина відкриття змагань за участю керівників органів влади Бущини, спортивних функціонерів області та району. Серед них: голова райдержадміністрації Петро Мороз, заступник голови районної ради Роман Фурда, директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Вадим Климович, директор Буської ДЮСШ Богдан Пасічник.
Право підняти Державний Прапор України під виконання Гімну було надано титулованій бущанській легкоатлетці Ірині Племянник.

Голова райдержадміністрації Петро Мороз у своєму виступі привітав учасників змагань, тренерів, ветеранів спорту та усіх прихильників активного здорового способу життя з Днем фізичної культури та спорту, який відзначаємо саме сьогодні, 9 вересня, відзначив вагомі досягнення спортовців Буського району на світових та всеукраїнських аренах.
«У числі перших слід відзначити паралімпійських чемпіонів Ріо-де-Жанейро заслуженого майстра спорту України Антона Дацка та майстра спорту міжнародного класу Віктора Дідуха, майстра спорту міжнародного класу Володимира Хоменка, майстрів спорту України Володимира Кица, Юлію Кутах, Ірину Корнєву, Віталія Крюкова, Романа Ростикуса, Костянтина Коляду, Орисю Дем’янюк (Мочульську).
Їх високі спортивні результати – яскраве підтвердження статусу фізичної культури і спорту на теренах Буського району, а головне – це добрий приклад для спортсменів-початківців, які приймають естафету з рук майстрів», – зазначив голова РДА.

З словами-вітаннями до учасників змагань також звернулися заступник голови районної ради Роман Фурда та директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Вадим Климович. Останній передав голові РДА Петру Морозу кубок переможця та Диплом, які здобула команда Буського району в загальнокомандному заліку у ІІ Спортивних іграх Львівщини для людей з інвалідністю у рамках XХV обласних комплексних змагань, присвячених 160-річчю від дня народження Івана Франка та 150-річчю від дня народження Михайла Грушевського.
Окрім цього, було нагороджено срібного призера чемпіонату України бущанина Білика Іллю, який виконав норматив кандидата в майстри спорту зі спортивної ходьби. Йому наказом нач. управління фіз. культури та спорту ЛОДА присвоєно розряд кандидата в майстри спорту з легкої атлетики.
Подяки цього дня також отримали: Пасічник Богдан – директор Буської ДЮСШ та тренер Буської ДЮСШ Ліщинська Ірина.

busk-rda

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top