Сьогодні, 8 червня, відбулася XVII сесія Буської районної ради сьомого скликання

Сьогодні, 8 червня, відбулася XVII сесія Буської районної ради сьомого скликання

Провів засідання голова районної ради Богдан Глова.

Насамперед, Богдан Глова зачитав та прокоментував відповіді, які надійшли у райраду від вищих органів державної влади на звернення депутатів: про скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення; правомірності встановлення плати за транспортування газу споживачам; про недопущення пересування вантажів на тимчасово неконтрольовані частини територій Донецької та Луганської областей; роз’яснення щодо суб’єктів декларування.
У традиційній «депутатській розминці» народні обранці надали слово головному лікарю Буської ЦРЛ, аби той прокоментував питання проведення державних закупівель для потреб медичного закладу та щодо роботи пологового відділення. На цих двох питаннях було зроблено акцент журналістами ЗІК, які нещодавно побували у медичному закладі та стверджують, що тут мають місце певні порушення: є скарги пацієнтів на неякісну роботу окремих лікарів, а створені умови для перебування та лікування хворих не завжди відповідають вимогам. У зв’язку з чисельними запитаннями, які виникли за результатами виступу до головного лікаря, та за браком часу, голова районної ради Богдан Глова запропонував включити у порядок денний наступної сесії питання звіту головного лікаря Буської ЦРЛ Євгенія Романюка, під час якого депутати та журналісти матимуть змогу задати посадовцю свої питання та отримати на них вичерпні відповіді.
Як зазначив голова РДА Петро Мороз, керівництво медичних закладів, лікарі, медсестри мають змінити своє ставлення до пацієнтів, проаналізувати свої підходи до роботи, аби в майбутньому уникати скарг громадян на неякісне надання медичних послуг.
Надалі депутати розглянули та прийняли рішення з питань порядку денного:
1. Про порядок денний сімнадцятої сесії Буської районної ради сьомого скликання.
2. Про внесення змін до показників районного бюджету Буського району на 2017 рік.
3. Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам.
4. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту та реабілітації інвалідів Буського району на 2015-2019 роки.
5. Про внесення змін до Програми виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам у 2016-2020 роках.
6. Про затвердження Програми фінансування проведення заходів профілактики та ліквідації африканської чуми свиней в Буському районі.
7. Про затвердження протоколу постійної комісії з питань комунальної власності, ЖКГ, будівництва та промисловості, роботи з засобами масової інформації та договорів оренди нерухомого майна.
8. Про надання згоди на переукладення договору оренди нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад Буського району та знаходиться на балансі відділу культури та туризму Буської РДА.
9. Про окремі питання функціонування галузі освіти Буського району.
10-13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Ожидівської, Соколянської сільських рад Буського району.
14. Про внесення змін до штатного розпису працівників виконавчого апарату Буської районної ради.

Після розгляду усіх питань порядку денного депутат Василь Кашуба із сесійної трибуни наголосив на сміттєвій проблемі, зокрема озвучив скарги жителів села Чучмани, які живуть неподалік сміттєзвалища у Верблянах і не згідні із завезенням львівського сміття на полігон, та вкотре наголосив на необхідності впорядкування стихйної торгівлі, що є особливо небезпечною у літній період.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top