Активна молодь Буського району творить успішні ідеї, які змінюватимуть нашу країну

Активна молодь Буського району творить успішні ідеї, які змінюватимуть нашу країну

Протягом весни у Львівській області проводиться цикл тренінгів «Ідея змінює країну». Лекторами та тренерами виступають лідери обласних громадських організацій, керівники відповідних підрозділів. Мета цих заходів – активізувати молодих людей, сформувати і розвинути суспільно-активне молоде покоління, відібрати найкращі ідеї, які їх автори представлять у підсумковому заході – Форумі ідей, який відбудеться у кінці травня у м.Львів.
7 квітня в рамках проекту «Ідея змінює країну» відбулися зустрічі громадських активістів з учнями НВК «Буська ЗОШ 1 ступеня – інтернат-гімназія ім.Є.Петрушевича при ЛНУ ім.І.Франка» та Красненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.
Спікери проекту – тренери Андрій Ковальський, Софія Курман, Андрій Фендик, Арсен Яценко та Юрій Горун під час зустрічей представляли молоді Бущини процес генерування ідей, розповіли про цілі та завдання проекту, наголосили, що кращі відібрані ідеї отримають фінансову підтримку на їх реалізацію.

Втім, найкращою нагородою, в отриманні якої можна не сумніватися, – буде радість перемоги, яка дає натхнення на творення успішних ідей та досягнень.
«Ідея змінює країну» створює платформи для діалогу, знайомства, обміну досвідом, поглядами, світоглядом та майбутньої подальшої співпраці між молоддю Львівщини.
Нагадаємо: кому цікава участь у Форумі, пропонуйте свої ідеї та надсилайте до 18 травня на електронну адресу molodpol@gmail.com.

Інформаційні матеріали

прес-служби Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top