Аматори культури Бущини виступили у м.Перемишляни з концертною програмою «Пісні лелечого краю»

Аматори культури Бущини виступили у м.Перемишляни з концертною програмою «Пісні лелечого краю»

В неділю, 29 квітня, в благословенний Богом день, величальною мистецькою програмою «Пісні лелечого краю», у рамках II обласного етнофестивалю гостинності, жителів Перемишлянщини щиро вітав наш древній Надбужанський край!

Найкращі творчі колективи та окремі виконавці Буського району презентували мистецтво слова, пісні, танцю у РНД м. Перемишляни.
Присутні у залі здійснили вражаючу віртуальну подорож лелечим краєм разом із вокалісткою Стефанією Панкевич, яка вдало поєднала мелодійну пісню з чудовим відеопроектом «Мій рідний край – моя земля» А.Діяка.
Сусіди гостинно зустріли нас запашним короваєм на вишитім барвистім рушнику. Ми також приїхали в гості, як то кажуть, не з порожніми руками, тож вручили дарунки представникам місцевої влади.
З вітальним словом до усіх присутніх у залі звернулася заступник голови Буської районної державної адміністрації Тетяна Сай.
“Сьогодні ми, делегація Буського району, маємо за честь показати Вам частину наших творчих надбань. Маю надію, що фестиваль принесе усім нам нові враження, можливість обмінятися багатим досвідом та культурними надбаннями.

 

 

 

 

Хочу передати вітання від голови Буської районної державної адміністрації Петра Мороза, голови Буської районної ради Богдана Глови, побажати радості, миру, благополуччя”, – зазначила вона.
Славні жителі чудової Перемишлянщини змогли серцем і душею доторкнутися до прекрасної, світлої, чаруючої канви, вимереженої яскравим глибинним талантом бущан, чудових різножанрових мистецьких колективів лелечого краю. Це Народний вокальний гурт «Куди йдеш» Буського РНД, кер. о.Ярослав Лозовий, Народний ансамбль пісні та музики «Перевесло» Олеського НД, кер.Євген Гнатюк, Народна вокальна формація «Надбужанки» Буського РНД, кер. Ірина Лаврін, ансамбль скрипалів Олеської ДМШ, кер.Оксана Голодинська.

 

 

 

 

Юні надбужанські танцюристи Зразкового хореографічного колективу «Енерджі», кер І.Сторонянська і С.Іваськів, хореографічного колективу «Плеяда» Народного дому селища Красне, керівник Мар’яна Журавська та гімнастка Дарина Домбровська дарували усім чудовий настрій, приємні хвилини гарного відпочинку та позитивний заряд на радість , на добро. Тому перемишлянці тепло зустрічали та щедро аплодували кожному за мистецький дарунок. На мить заворожила присутніх своїм вокальним мистецтвом бущанський співочий соловейко Вікторія Підгірна. А коли співала дзвінкоголоса надбужаночка Татьяна Турчиняк, здавалося, весь світ вигравав красивими, радісними барвами.
Та як би не було гарно та добре в гостях, час невблаганно біжить та наближає хвилини прощання. Завершився II етнофестиваль гостинності у м.Перемишляни могутнім мажорним акордом – фінальною пісенно-хореографічною композицією та гучним многоліттям.
На етнофестивалі була присутня завідувач відділом народної творчості Львівського державного ОЦНТ і КОР Ольга Дуляба.
Щирі вдячні слова лунали зі сцени від представників місцевої влади, а великий букет чарівних квітів, подарований нашим артистам, не тільки додав святковості заходу, а й наповнив зал чудовим ароматом. Та це ще не все. Перемишлянський міський голова подарував бущанам бочівочку меду, адже символом міської ради є трудолюбиві бджоли.
Гарну, багату виставку чудових творчих робіт гуртківців представили вихователі Буського БДЮТу. Ведучими заходу були Любов Огороднік та Павло Теодоровський.
Ми горді, що гідно несемо у світ «Пісні лелечого краю» у своїй барвінковій, вишиваній Україні!

Інформаційні матеріали відділу культури Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top