Аматорському театральному колективу Народного дому с.Задвір’я присвоєно звання «Народний»

Аматорському театральному колективу Народного дому с.Задвір’я присвоєно звання «Народний»

В суботу, 2 червня, в Народному домі с. Задвір’я відбулася атестація аматорського театрального колективу (керівник – Ольга Береза) на присвоєння звання «Народний».

Даний колектив представив уривки з вистав за п’єсами М. Старицького (за М.Гоголем) «Ніч перед Різдвом», Г.Квітки–Основ’яненка «Сватання на Гончарівці» та з містерії за Євангеліями від Матвія, Марка, Луки та Івана Василя Босовича «Ісус – Син Бого Живого».
Голова атестаційної комісії – директор Львівського державного ОЦНТ і КОР Роман Береза, похвалив акторів–аматорів за чудову гру, гарні костюми, відзначив високий рівень режисерської та виконавської майстерності та повідомив, що всі члени атестаційної комісії у складі: Ольги Дуляби, завідувача відділу народної творчості Львівського державного ОЦНТ і КОР, Тетяни Сай, заступника голови Буської РДА, Надії Стахів, головного спеціаліста відділу культури та туризму Буської РДА, та Оксани Шквір, методиста Буського РНД, одноголосно прийняли рішення присвоїти аматорському театральному колективу Народного дому с.Задвір’я звання «Народний».
Щирі вітання першому в Буському районі Народному  театральному колективу з Задвір’я!
Плідної праці у царстві Мельпомени, нових цікавих захоплюючих вистав, вдячного глядача! Успіху!

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top