АНДРІАНА і ЗАХАР ДО РАНА

АНДРІАНА і ЗАХАР ДО РАНА

Двоє львівських артистів Андріана і Захар поєднали свої голоси у новій спільній пісні До Рана. Це не перша спільна пісня виконавців. Знайомі вони доволі давно, ще від 1996 року, коли запізналися на дитячому пісенному фестивалі після чого навіть записали дуетом трек. Але потім їхні шляхи розійшлися, щоб кілька місяців тому знову перетнутися в студії над спільною композицією До Рана.

«          – Запис пісні відбувався дуже легко, на позитиві. Я, як правило, довго пісні не пишу. Захар також. Два професіонали – вони довго не записують.

  • Ну і крім того у нас ще дуже класний саунд-продюсер, Віталій Літягін, який має підхід до будь якого вокаліста: до того, хто вміє співати і до того, хто співати взагалі не вміє»

Отак з жартами Захар з Андріаною і записали трек, який зроблений в балканській музичній стилістиці, в якій останніми роками працює співачка. Захарові такі ритми теж не чужі, тому він з радістю доклався до аранжування і вийшло поєднання стилів, яке артисти  і презентують у пісні До Рана.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top